Setkání workshop s JIřím Veselým a povídání až do usnutí.

Setkání workshop s JIřím Veselým a povídání až do usnutí.

21.03.2020

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme omezenými lidskými slovy. A proto mu nic nenamluvíme. Slyší přímo naši podstatu. Slyší motivace a důvody proč říkáme to, co říkáme. A umíme my vnímat jeho podstatu a jeho "řeč"? Jak k nám promlouvá? Skrze Kosmické principy a Kosmickou symboliku? 

 

Představíme si nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významů jednoho ze základních symbolů vědomí Kosmu - čísel. 

Ukážeme si také, jak lze dostávat konkrétní odpovědi na naše konkrétní otázky skrze cílenou práci se sny. Zvědomíme si možnosti vědomé komunikace s vyšším vědomím. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života.
Ukazuje se, že netradiční forma workshopu, kdy všichni v uvolněné atmosféře a náladě společně přespíme a "pracujeme" se sny, přináší nové dimenze vnímání. 

Je to nasávání informací tzv. "mezi řádky" A přesně o tom je komunikace s vyšším vědomím. Řeč symboliky a řeč Kosmu je dobré umět vnímat tzv. "mezi řádky."

NULOVÝ BOD: Zvolený termín netradičního workshopu nám tentokrát vychází přímo Kosmicky vstříc. První jarní den, doba jarní rovnodennosti - to je silný čas tvoření, je to čas NULOVÉHO BODU. Když se všechny síly vyrovnávají, a vše utichne a ustane, VZNIKÁ STAV NULOVÉHO BODU. 
Je to stav, kdy se může stát zázrak. Představte si, že se houpete na houpačce. Tam a zpět, tam a zpět. V jednu jedinou chviličku se však nacházíte v bodě, kdy levitujete. Je to bod úvrati, Pohyb Tam se již zastavil a pohyb zpět ještě nezapočal. 

V tomto nulovém bodě jsou všechny síly vyrovnány. Veškeré Vaše okolí nulového bodu se nachází v té nejcitlivější vibrační fázi a je se zázračnou citlivostí připraveno vnímat veškeré podněty, tedy i ty Vaše.

 

Začátek: sobota 21.3.2020 od 1100 do 24 a neděle od 0 do 1100 hodin

Konec: neděle 22.3.2020 do 1100 hodin (podle situace i déle)

Registrace: tomas.franek@permafarma.cz

Telefon: 602 404 355

Adresa: Jagava Permafarma, Veselice 16, 294 04 Veselice

Cena: 1.440,- Kč, účet číslo: 1656243093/0800 variabilní symbol: 22 + zpráva: vaše příjmení

Cena zahrnuje přespání na pokoji, večeři a nedělní snídani. Další občerstvení na místě za poplatek.

Pro vaše pohodlí doporučujeme si vzít karimatku, polštářek, příp.spacák (jen na pocit pohodlí na sále). Deky jsou k dispozici.

 

Informace o lektorovi:

Zpět na všechny akce a novinky

Copyright © 2020 Jagava Permafarma Veselice - všechna práva vyhrazena | Design vision - internetová agentura | ADMINISTRACE